V pátek dopoledne se na zahradě za školou ,,vyrojily“ malé čarodějnice, aby si užily soutěže, které pro ně připravili žáci 5. třídy. Soutěžily např. v hodu koštětem, přenášení kouzelného lektvaru, ochutnávky pečeného ,,čarodějnického prstu“ nebo chytání pavouka. Počasí si ,,objednaly“ přímo ukázkové, takže se čarodějné dopoledne vydařilo na hvězdičku.
Pracoviště Drtinova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…