Kolik času denně trávíme činnostmi na počítači nebo na mobilním telefonu? Jsou to minuty, nebo spíš hodiny? Poznáme, co je skutečné a co je výtvorem umělé inteligence? Víme, komu sdílíme Reelsy na sociálních sítích? Co je to hoax, fake news, phishing…? O těchto a dalších tématech diskutovali naši sedmáci na semináři Život v kybersvětě, který pro školu připravilo nízkoprahové centrum OD5K10 z Rychnova nad Kněžnou.
Tento program byl finančně podpořen obecně prospěšnou společností MAS Kostelec nad Orlicí.
Hana Drozdíková


Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…