25.02. 2014

Byli jsme u toho!

Byli jsme u toho!

ZOH 2014 SOCHI

sochi

Vytvořili jsme plakáty, na kterých se děti dozvědí o zakladateli olympijských her, kdy a kde se olympiády konaly, jak zní olympijský slib závodníků i rozhodčích, které sporty naši sportovci zastupovali a hlavně jaké medaile jsme získali. A že jich nebylo málo – rovných osm.

Na závěr jsme si ještě zastříleli na branku jako správní hokejisté.

Den se nám vydařil a s heslem ČEŠI DO TOHO! se těšíme na další sportovní akce.

žáci 5. C, H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…