Ve dnech 29.11. a 30.11. se žáci 1. stupně zúčastnili výchovného koncertu skupiny
Jumping Drums. Měli možnost se blíže seznámit s různými druhy bubínků, vyzkoušet si svůj cit pro rytmus. Řada žáků vystoupila i na jevišti a předvedla své bubenické umění ostatním.
A když si na závěr odnášeli plakáty s autogramy, byli více než spokojeni.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…