V pondělí 17. 2. jeli mnozí poprvé bruslit na zimní stadion do RK. Společné všem bylo ohromné těšení se na novou zkušenost. Cesta autobusem rychle ubíhala a než jsme se nadáli, měli jsme obuté brusle, helmy a stáli na kluzké ledové ploše. Někdo vrávoral, někdo jezdil jako střela. Důležité bylo, že to nikdo nevzdal a všichni ze sebe měli ohromnou radost. Už se těšíme, až tam příští rok zase vyrazíme.
Za obě party třeťáků Lucie Felcmanová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…