Ve středu si žáci 5.B v rámci hodin Tělesné výchovy vyjeli zabruslit do Rychnova nad Kněžnou. Někteří udělali po intenzivním snažení velký pokrok ve svém bruslařském umu. Zdatní bruslaři si zase užili celou plochu stadionu, kterou jsme měli k dispozici. Pro velký zájem žáků si tuto návštěvu zopakujeme na začátku března.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…