Ve středu 14. února se třída 4. B vypravila na zimní stadion v Rychnově nad Kněžnou bruslit. Pod vedením instruktora pana Horáka si někteří žáci zkusili poprvé stát na bruslích. Na konci lekce bylo vidět u těchto žáků jistější pohyb po ledě, z čehož máme všichni radost. Společně jsme se domluvili, že tuto vydařenou akci musíme brzy zopakovat.
za 4.B Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…