08.12. 2017

Bezpečné klima

Jsme jedna parta? To je otázka, na kterou žáci pátých a čtvrtých tříd hledali odpověď v programu MPP. Během dvou hodin jsme si povídali o tom, jak se chovat ve třídě, v partě s ostatními dětmi. Hráli jsme různé hry, které nás měli stmelit. Hry, ve kterých jsme poznali, kde nás „dře pata“ v soužití s ostatními spolužáky a co dělat pro to, aby byl život ve třídě co nejklidnější pro všechny. Tento program proběhl v rámci školního projektu primární prevence „Bezpečné klima“ a byl financován z dotačního příspěvku KHK. Myslím, že si ho děti užily a odnesly si plno nových poznatků o sobě a svých kamarádech.

Vyučující 1. stupně ZŠ

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…