15.05. 2015

Bezpečně do školy – návštěva u pana starosty

V rámci projektu „Bezpečně do školy“ čekaly žáky některých tříd 1. stupně další činnosti. Jejich hlavním cílem bylo zmapování nebezpečných míst v Kostelci nad Orlicí při každodenní cestě dětí do a ze školy a jejich zaznamenání do mapy, která byla dne 12. května 2015 předána panu starostovi Františku Kinskému a následně i Policii České republiky, aby mohla být použita při realizaci zvyšování bezpečnosti dětí.

Mgr. Markéta Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…