Při výtvarné a pracovní výchově jsme se pokusili ztvárnit Betlém. Využili jsme nejrůznějších dostupných prostředků : dřeva, vlny, barev, papíru, ale i stavebnice Merkur. Jak se nám to podařilo si můžete prohlédnout na výstavě Betlémů v budově České spořitelny a ve výlohách vybraných obchodů v našem městě.
K.Klícha




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…