V letošní předvánoční době jsme přijali nabídku paní Slezákové z MÚ Kostelec nad Orlicí podílet se na přípravě „Cesty Betlémů“ v Kostelci. Při výtvarné a pracovní výchově jsme se pokusili ztvárnit Betlém. Využili jsme nejrůznějších dostupných prostředků: dřeva, vlny, barev, kartonu, ale třeba i stavebnice Merkur. Jak se nám dařilo si můžete prohlédnout na výstavě Betlémů v budově MÚ a České spořitelny a ve výlohách vybraných obchodů v našem městě.
K. Klícha




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…