06.06. 2019

Besídka pro maminky

Chtěli jsme maminky odměnit za práci a péči, kterou s námi mají. Proto jsme dlouho nacvičovali program k jejich svátku. Těšili jsme se, že maminky a i další hosty potěšíme. Zpívali jsme, recitovali básně, připravili jsme tance na různé písničky. Nejvíce nás ale bavilo divadlo. Nacvičili jsme Popletenou pohádku, legrační Perníkovou chaloupku a pohádku Ať žijí duchové. Všechno to úsilí stálo zato. Byli jsme odměněni pochvalou a velkým potleskem.

Žáci 4. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…