Chtěli jsme maminky odměnit za práci a péči, kterou s námi mají. Proto jsme dlouho nacvičovali program k jejich svátku. Těšili jsme se, že maminky a i další hosty potěšíme. Zpívali jsme, recitovali básně, připravili jsme tance na různé písničky. Nejvíce nás ale bavilo divadlo. Nacvičili jsme Popletenou pohádku, legrační Perníkovou chaloupku a pohádku Ať žijí duchové. Všechno to úsilí stálo zato. Byli jsme odměněni pochvalou a velkým potleskem.
Žáci 4. C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…