Středa 22. května byla v 1.C významným dnem – uspořádali jsme besídku. Velmi nás potěšilo, že jsme pásmo písniček a básniček na téma roční období mohli předvést všem rodičům a dalším blízkým.
Diváci se zaujetím naslouchali všemu, co se děti naučily, a moc nás potěšilo, že závěrečnou písničku jsme si zazpívali všichni společně.
Za povedené vystoupení prvňáčci sklidili velký potlesk a domů odcházeli s pocitem, že svým nejbližším připravili radostné chvíle.
Jiřina Hejčlová


Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…