Ve středu navštívili naši školu vyučující a studenti Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s.r.o. V první části programu proběhla se žáky 9. tříd beseda na téma Trestní zodpovědnost po dosažení věku 15 let, potom následovaly praktické ukázky sebeobrany. Program se uskutečnil v rámci projektu primární prevence Bezpečná škola.
I.Bártová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…