Dívky ze šestých tříd se v pátek 23. ledna 2015 zúčastnily besedy „O dospívání“ s paní Mgr. Alenou Blažkovou. V rámci výchovně-vzdělávacího programu se dozvěděly o problematice dospívání a tělesné a duševní hygieně. Beseda probíhala poutavou formou, byla doplněna prezentací a paní lektorka ochotně zodpovídala všechny dotazy dívek. Po besedě děvčata obdržela informativní příručku a malé dárečky.
Děkujme a těšíme se na další zajímavé besedy.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…