Děti ze školního parlamentu se rozhodly, že se pokusí ty poslední smutně šedé listopadové dny ve škole trochu rozsvítit, a vyhlásily „barevný týden“.
Pro každý den byla určena jiná barva a záleželo jen na žácích, jak k této akci přistoupí. Několikrát se stalo, že barvu ctili všichni a účast byla stoprocentní, jindy zachraňovali pověst třídy dva osamocení jedinci.
Každopádně – v onen týden to vypadalo ve třídách i na chodbách jinak, prostě hezky a vesele!
A.S.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…