Byli jsme pozváni paní Kňourkovou do knihovny na autorské čtení s paní spisovatelkou dětských knih Martinou Drijverovou. Vůbec jsme nevěděli, co nás čeká. Paní Drijverová nás ale zaujala hned na začátku. Povídala nám o tom, jak hledá náměty ke svým knížkám, jak dlouho knížku píše a taky o výběru ilustrátora. Některé své knížky nám ukázala a z knížky Domov pro Marťany nám přečetla ukázku. Každý kdo chtěl, mohl se zeptat na to, co ho zajímalo. Nakonec jsme měli možnost některou knížku si koupit a paní Drijverová mu napsala věnování. Byl to pěkný zážitek.
Žáci 3. C, 4. C a 5. C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…