05.06. 2015

Atletický čtyřboj

Ve středu 3. června 2015 se na stadionu v Kostelci nad Orlicí konal tradiční atletický čtyřboj pro 3. – 5. ročník základních škol. Soutěže se zúčastnilo 12 škol z celého okresu.

Naši školu reprezentovalo 6 členné družstvo v tomto složení:

  1. tř.

Miculyčová Iveta 1. místo

  1. tř.

Šlapáková Nikola 7. místo

  1. tř.

Fialová Tereza 7. místo

Výsledkem je vynikající a celé družstvo si zaslouží „obrovskou“ pochvalu za bojovnost a sportovní nasazení.

Díky za reprezentaci naší školy, byli jste všichni super!

Mgr. Hana Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…