23.05. 2023

Atletický čtyřboj staršího žactva - okresní kolo

Nejenže jsme se zúčastnili, ale my jsme i vyhráli.

Ve středu 10. května 2023 uspořádala naše škola okresní kolo v Atletickém čtyřboji starších žáků i žákyň. Z celého okresu Rychnov nad Kněžnou se účastnilo 52 chlapců z 11 škol a 49 děvčat z 10 škol. Děti závodily ve čtyř až pětičlenných družstvech v běhu na 60 m a ve vytrvalostním běhu. K tomu někteří měli skok daleký nebo vysoký a buď vrh koulí nebo hod kriketovým míčkem. I naše škola postavila družstvo chlapců, ve složení – Ondřej Páleník, David Šeda, Jan Kroupa, Šimon Knoško a Ondřej Řehák. Chlapci odvedli skvělé výkony, díky kterým okresní kolo zaslouženě vyhráli a postoupili do krajského kola, které se bude konat 24. května také v Kostelci nad Orlicí. Postavili jsme i družstvo děvčat ve složení – Kristýna Špačková, Lola Lokayová, Monika Myšáková, Adéla Hanyková a Marie Knošková. I děvčata úspěšně zabojovala a okresní kolo vyhrála. Také postoupila do krajského kola. Chtěl bych všem chlapcům i děvčatům pogratulovat k dosaženým výborným výsledkům, poděkovat za velmi dobrou reprezentaci naší školy a popřát jim hodně úspěchů do krajského kola.

                                                                                                                                        Mgr. Luboš Voborník

Více fotografií

Noc s Andersenem

Již po třetí se žáci 1.C, 4.C a 5.C ročníku…

Hasík

Dne 4. 4. 2024 se děti z 6. ročníku zúčastnily druhé…

Jak slavíme Velikonoce – propojení slovanských kultur

Dne 27. 3. 2024 se 20 žáků z 9. ročníku zúčastnilo…