13.06. 2018

Atletický čtyřboj mladšího žactva

Ve čtvrtek 24. května se v Týništi konalo okresní kolo atletického čtyřboje mladšího žactva. Soutěže jsme se zúčastnili v kategorii dívek i chlapců, reprezentovali nás tito Všechny naše dívky podávaly od první disciplíny výborné výkony, většina z nich si aspoň v něčem zlepšila svůj osobní rekord a všechny získaly více než 1300 bodů, což je nadprůměrný výkon. Skvělých 1870 bodů vybojovala . Nakonec byly a skončily těsně za družstvem ze ZŠ Týniště nad Orlicí. Družstvo chlapců získalo páté místo, v této kategorii se z našich nad 1000 bodů dostali pouze Vojta Kožúšek a Ondřej Solar.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…