31.05. 2024

Atletický čtyřboj - krajské kolo

V úterý 28. 5. 2024 se na kosteleckém stadionu konalo krajské kolo atletického čtyřboje. Atleti z celého kraje přijeli, aby předvedli své co nejlepší výkony. Říkává se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Soutěžící zde však nebyli pouze do počtu. Každý chtěl vyhrát či alespoň zabojovat o co největší počet bodů pro svůj tým. Jednalo se totiž o závody týmové. Každý závodník zde nechal veškeré síly i emoce. Je úžasné, jak se i velcí rivalové podporují a ženou k ještě lepším výkonům. Všichni včetně vedoucích družstev tu nechali hlas a srdce. Právě vedoucí jednotlivých celků se nestačili divit výkonům svých svěřenců. Naší školu v krajském kole reprezentovali starší žáci ve složení Šeda David, Juda Marek, Bon Tomáš, Šlaj Martin a Podstavek Matouš. Ti měli ve všech disciplínách doslova dech beroucí výsledky. Zejména David Šeda, který získal ze všech závodníků nejvíce bodů, a to 2109. Za mladší žáky nás reprezentoval Lingr Josef, Kaplan Vojtěch, Ermak Bohdan, Fiala Filip a Barvínek Radim. I v této skupině jsme měli závodníka, který ze všech atletů byl první s celkovým počtem bodů 1599, a to Bohdana Ermaka. Kostelečtí učitelé vše dokonale připravili tak, aby měli sportovci ty nejlepší podmínky. Kredit a velký dík ovšem patří i ostatním rozhodčím, kteří se starali o transparentnost celých závodů. Celé soutěžní dopoledne provázela příjemná kamarádská atmosféra. Na závěr se sluší a patří pogratulovat vítězům a poděkovat všem ostatním. Všem velké díky, že sem do Kostelce nad Orlicí přijeli a bojovali srdcem. 

Více fotografií

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….