15.05. 2025

Atletický čtyřboj kat. IV (8. a 9. ročník)

V úterý 13. května se u nás v Kostelci nad Orlicí konalo okresní kolo v atletickém čtyřboji pro žáky osmých a devátých tříd. Na fotbalovém stadionu poměřili své síly školy ze širokého okolí. Naši žáci a žákyně se rozhodně neztratili a ve všech disciplínách získali velký počet bodů.

Děvčata ve složení Terka Bartáková, Zuzka Pišlová, Lucka Hovorková, Kathrin Havlová a Jíťa Barvínková se umístili na krásném 3. místě v konkurenci osmi škol.

Chlapci ve složení Bohdan Yermak, Štěpán Stříteský, Tomáš Bon, Marek Juda a Tobiáš Rind dosáhli až na nejvyšší příčku a slaví triumf okresního přeborníka.

Všem žákům patří velká pochvala a poděkování za převedené výkony a vzornou reprezentaci školy.

TM

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…