Ve středu 15. května se sešlo na kosteleckém stadionu 12 základních škol z okresu Rychnov nad Kněžnou. Každá škola měla 4 zástupce / 2 dívky + 2 chlapce ze 4. – 5. tř. /.
Naši školu reprezentovali
Obsadili krásné místo za družstva a Lukáš Fiedler super místo v jednotlivcích. Patří všem velká pochvala za bojovnost, se kterou zvládli všechny disciplíny i za to, že vydrželi to „psí“ počasí /5° C/. Byli jste super!!!
H.Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…