13.06. 2018

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ AŠSK – 31. 5. 2018 – TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ

Na atletický čtyřboj se letos přihlásilo 13 škol z okresu. Naši školu reprezentovali tito žáci:

  1. tř. Marek Juda

Zuzka Sajdlová

  1. tř. Ondra Řehák

Iveta Ungrádová

  1. tř. Ondřej Ochoc

Eliška Kotíková

všichni ze skalecké školy.

Celé toto družstvo si „vysoutěžilo“ skvělé 1. místo.

Mezi všemi chlapci a děvčaty 3. tříd zvítězili suverénně Marek Juda a Zuzka Sajdlová. Ve 4. třídách pak obsadil 3. místo Ondra Řehák a v 5. třídách opět suverénně vítězství pro Ondru Ochoce a 2. místo pro Elišku Kotíkovou.

Všem díky za super výkony a reprezentaci školy.

H.Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…