17.04. 2015

ASPV - Turnaj ve vybíjené

V sobotu 11.4.2015 se konalo okresní kolo ve vybíjené ASPV. Akce se zúčastnila družstva Kostelce, Doudleb a Borohrádku. I přes menší účast naši žáci zvítězili ve všech kategoriích a zaslouží si pochvalu. Dopoledne strávili pohybem a měli to vlastně jako treninkový den, protože v úterý pokračují v dalších soutěži ve vybíjené.

SMÍŠENÁ DRUŽSTVA:

Doudleby – Kostelec 8:10 6:8

Pořadí:

  1. Kostelec n. O.
  2. Doudleby n .O.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ I.

Doudleby – Borohrádek 10:9

Doudleby – Kostelec 8:14

Borohrádek – Kostelec 10:12

Pořadí:

  1. Kostelec n. O.
  2. Doudleby n. O.
  3. Borohrádek

STARŠÍ ŽÁCI I.

Doudleby – Kostelec 9:11 11:13

Pořadí:

  1. Kostelec n. O.
  2. Doudleny n. O.

H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…