08.06. 2018

ASPV - atletika

20.5. se uskutečnilo v Jičíně kraj. kolo ASPV v atletice. Žáci naší školy se těchto závodů také zúčastnili a byli velmi úspěšní. V soutěži družstev získalo 1. místo družstvo starších žákyň a starších žáků, 2. místo družstvo mladších žáků a 3. místo družstvo mladších žákyň. Na medailových pozicích se ocitli tito jednotlivci:1. místo- Marek Juda, 1. místo- Ondřej Solar, 1. místo- Tomáš Lakomý, 1. místo-Eliška Šafránková, 1. místo-Iveta Miculyčová, 3. místo- Míša Sajdlová.

Všem sportovcům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Naši žáci ovládli krajské finále atletického čtyřboje!

V sobotním krajském kole atletického čtyřboje ASPV v Jičíně získali naši žáci 5 zlatých medailí a jednu bronzovou, všichni si tím vybojovali postup do celorepublikového finále. Mezi mladšími se prosadil Marek Juda, který vyhrál kategorii nejmladších žáků, čtyři prvenství ve starším žactvu pak vybojovali Ondřej Solár, Iveta Miculyčová, Tomáš Lakomý a Eliška Šafránková, třetí místo přidala Míša Sajdlová. Všem gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v Třebíči na republice!

Lucie Ryšková, Hana Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…