Těsně před vánočními svátky se naše třída oděla do bílé barvy. Jako každý rok si každý z nás hned ráno vylosoval kamaráda, kterému nenápadně drobnými maličkostmi zpříjemňoval celý den. Ve skupinách jsme se zamýšleli nad tím, jaké vlastnosti by měl každý anděl mít. A opravdu jsme se snažili tím andělem stát. Řešili jsme i hvězdné matematické řetězce, procvičili jsme si vyjmenovaná slova. A šlo nám to andělsky, jak jinak. Na závěr jsme si pochutnali na cukroví od maminek a rozdali malé dárečky. Věříme, že rok 2022 přinese každému jen to nejlepší.
Šárka Špačková a andílci ze 3. B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…