30.01. 2022

Andělský den ve 3. B

Těsně před vánočními svátky se naše třída oděla do bílé barvy. Jako každý rok si každý z nás hned ráno vylosoval kamaráda, kterému nenápadně drobnými maličkostmi zpříjemňoval celý den. Ve skupinách jsme se zamýšleli nad tím, jaké vlastnosti by měl každý anděl mít. A opravdu jsme se snažili tím andělem stát. Řešili jsme i hvězdné matematické řetězce, procvičili jsme si vyjmenovaná slova. A šlo nám to andělsky, jak jinak. Na závěr jsme si pochutnali na cukroví od maminek a rozdali malé dárečky. Věříme, že rok 2022 přinese každému jen to nejlepší.

                                                                       Šárka Špačková a andílci ze 3. B

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…