16.12. 2024

Andělský den ve 3. A

Být pro druhé andělem a užít si den. Vše splněno do puntíku. Během projektového dne jsme se dotkli i narození Ježíška. Z Betlému je to do Negevské pouště skoro 3 hodiny jízdy, ale my jsme tam byli co by dup. Pouštní růži jsme dokonce měli možnost vidět na vlastní oči. A pak zase zpět k nám zazpívat si koledy. No a na závěr jsme poslali pozdrav dětem do školy v Kohile (Estonsko). Anglicky už něco umíme a trochu se domluvíme, tak toho musíme využít. Klidný adventní čas všem.

                                                                                                                             

Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…