Být pro druhé andělem a užít si den. Vše splněno do puntíku. Během projektového dne jsme se dotkli i narození Ježíška. Z Betlému je to do Negevské pouště skoro 3 hodiny jízdy, ale my jsme tam byli co by dup. Pouštní růži jsme dokonce měli možnost vidět na vlastní oči. A pak zase zpět k nám zazpívat si koledy. No a na závěr jsme poslali pozdrav dětem do školy v Kohile (Estonsko). Anglicky už něco umíme a trochu se domluvíme, tak toho musíme využít. Klidný adventní čas všem.
Lucie Felcmanová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…