Před blížícími se vánočními svátky se naše třída proměnila v nebe a druháčci v malé andílky. Pro tento den se každý z nás stal dobrým andělem pro svého kamaráda, jehož jméno si vylosoval z kouzelného klobouku. Po celé dopoledne mu nenápadně zpříjemňoval chvilky ve škole. Zároveň jsme plnili andělské a vánoční úkoly. Na závěr našeho andělského dopoledne došlo k rozluštění a často i k překvapení při zjištění, kdo byl po celý den naším strážným andělem. Dopoledne jsme si báječně užili, krásně jsme se naladili na nadcházející Vánoce.
Šárka Špačková a druháci




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…