21.12. 2020

Andělský den ve 2. B

Před blížícími se vánočními svátky se naše třída proměnila v nebe a druháčci v malé andílky. Pro tento den se každý z nás stal dobrým andělem pro svého kamaráda, jehož jméno si vylosoval z kouzelného klobouku. Po celé dopoledne mu nenápadně zpříjemňoval chvilky ve škole. Zároveň jsme plnili andělské a vánoční úkoly. Na závěr našeho andělského dopoledne došlo k rozluštění a často i k překvapení při zjištění, kdo byl po celý den naším strážným andělem. Dopoledne jsme si báječně užili, krásně jsme se naladili na nadcházející Vánoce.

Šárka Špačková a druháci

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…