Učení trochu jinak podruhé
Ve středu 18. prosince se ve třídě 1. B objevili po čertech hezcí andělé… Spolu s andělem Petronelem z pohádky Anděl Páně jsme prožili kouzelný andělský den. Trénovali jsme hlavně grafomotoriku, abychom uměli správně a krásně psát. Nezapomněli jsme však ani na čtení, psaní slov a počítání. Ale nejvíce se nám líbilo psát prstem do mouky. To jsme si vyzkoušeli všichni poprvé. Na závěr jsme společnými silami vytvořili třídního anděla, který nad námi teď bdí.
Šárka Špačková a andílci z 1. B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…