Učení trochu jinak podruhé
Ve středu před vánočními prázdninami neseděli v lavicích naší třídy školáčci, ale samí malí andílci. Probíhal již druhý projektový den, tentokrát na andělské téma. Hledali jsme shody a rozdíly na obrázcích, vybarvovali mandaly s vánoční tématikou, četli jsme, psali, počítali pomocí pracovních listů. Zkrátka učili jsme se, ale ani jsme nevěděli jak. Dopoledne nám hezky uběhlo, mnohým se ani nechtělo jít domů.
Žáci 1. B, Š. Špačková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…