V pondělí v poslední týdnu před Vánocemi se to andílky v naší třídě jenom hemžilo. Kdo si náhodou nevzal kostým, o to víc se snažil chovat přímo andělsky. Co to obnáší? Třeba „být pro druhého kamaráda“ doslova andělem a snažit se mu v ten den maximálně pomáhat. Odměnou nám byl nejen dobrý pocit, ale i ochutnávka cukroví, které se přímo andělsky rozplynulo na jazyku. Všichni jsme si slíbili, že pomáhat druhým můžeme vlastně každý den, nejenom v adventním čase.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…