
Potom následovalo vyrábění andílka. Pomocí pastelek, třpytek a skořápek od ořechů si děti vykouzlily krásnou ozdobu na vánoční stromeček.
Tentokrát nám ani nezbyl čas na vypůjčení nových knih. Museli jsme rychle pospíchat do družiny, kde nás někteří rodiče už očekávali.
Děkujeme paní Simoně za hezké odpoledne.
A. Linková, ŠD Erbenova.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…