17.12. 2020

,,Andělské dopoledne“

Co by to bylo za třídu, aby se aspoň jednou v roce neproměnila v andělskou. Také u nás se 17.12. proměnila 1.B v třídu andělskou. Slétli se nám do třídy andělé z celého Kostelce a okolí. Společně jsme roznesli zprávu o narození Ježíška. Plnili jsme andělské úkoly v matematice i českém jazyce. Po ,,náročném učení “ jsme si slupli andělský mls a andílka si vyrobili. Největší radost nám udělali nafukovací balónky, se kterými jsme si užili spoustu legrace. Je krásné mít třídu plnou andělů.

Přeji Vám všem kouzelné Vánoce s Vašimi andílky.

Jana Havlová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…