22.12. 2017

Andělé

Dne 19.12. se do 1.B třídy slétli andělé z celého Kostelce i okolí. Celé dopoledne jsme si s dětmi hráli na andělskou školu plnou hodných andílků… Na programu byla andělská čeština a matematika. Příjemně nás překvapila návštěva dětí ze 4.B. Společně s námi roznesli po nebi andělskou poštu, zařádili si při andělské koulované a za odměnu nás čekal i andělský mls. Třídu jsme provoněli zdobením pomerančů hřebíčkem a poslední hodinu si každý namaloval, jak si představuje svého anděla. Děti byly opravdu andělsky hodné, moc jsme si společnou práci užili a těšíme se na další projekt. Společně s dětmi přeji krásné, andělské Vánoce.

Mgr.Jana Havlová a děti 1.B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…