Dne 22. dubna 2025 se na naší škole konala zábavně-vzdělávací akce s názvem Amerika s Neilem, která tematicky navázala na loňský úspěšný program Británie s Britem.
Žáci 4., 5. a 6. ročníků měli možnost prostřednictvím aktivit a poutavého vyprávění rodilého mluvčího Neila poznat zajímavosti o životě ve Spojených státech amerických. Nechyběly ani zábavné soutěže a spousta angličtiny – a to vše formou, která děti nejen bavila, ale i motivovala k dalšímu poznávání cizí kultury a jazyka.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…