19.09. 2014

Adaptační pobyt - RZY 2014

deti

Třetího září v osm hodin ráno to všechno vypuklo. Autobus nás odvezl od školy do rekreačního střediska Astra. Celé tři dny, které jsme tady strávili, nám paní učitelky vyplnily různými hrami v chatě i v přírodě. Také jsme si hodně povídali, a to nejen o sobě a spolužácích, ale i o tom, jak zacházet například s internetem, aby pro nás nebyl nebezpečný.

Na pobytu se mi moc líbilo. Dokonce nám přálo i počasí. Kdyby to šlo, jel bych na takový kurz znovu.

Petr Štěrba, 6. B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…