21.02. 2023

7. A a 7. B na horách

Dne 14.1 až 21.1. letošního roku jsme se zúčastnili lyžařského výcviku v Krkonoších. Třídy 7.B a 7.A byly spojené díky menšímu počtu žáků.

                Kolem sobotního rána jsme se školním autobusem vyjeli na dlouhou, ale i zábavnou cestu do Velké Úpy. Cesta byla poměrně zdlouhavá, ale dokázali jsme se zabavit. Když jsme dorazili na místo, šli jsme se ubytovat do krásného penzionu U Veselých, kde nás příjemně přivítali.

                Celý víkend jsme lyžovali, ale bylo docela sychravé počasí, což nás všechny mrzelo. V pondělí jsme vyrazili skibusem do Pece pod Sněžkou na větší sjezdovky. Začátečníci se učili na menším kopečku, mezitím co pokročilejší sjížděli sjezdovky. Druhý den jsme opět vyrazili do Pece p. Sněžkou a dokonce někteří začátečníci dokázali sjet modrou sjezdovku což byl pro mě i ostatní veliký pokrok a překonání vlastního strachu.

                Následující den jsme šli na 4 km procházku na Růžohorky. Byla velká zima, ale za ten výhled to stálo. Na Růžohorkách jsme se stavili na občerstvení v malé restauraci. Přes čtvrteční noc pěkně sněžilo a dopoledne nám vysvitlo sluníčko, takže jsme si odpolední lyžování velice užívali.

                Večer jsme měli diskotéku a samozřejmě se tančilo, zpívalo, ale hlavně užívalo posledního dne. Poslední den jsme si už jen dobalovali a uklízeli pokoje. Dopoledne jsme nastoupili do autobusu a jeli domů.

                Strašně jsme si to užili, a hlavně jsme si domů přivezli nezapomenutelné zážitky, vzpomínky a získali jsme nové lyžařské schopnosti.

Tobiáš Rind 7.B

Více fotografií

Velikonoční charitativní jarmark

V hodinách pracovní výchovy a výtvarné výchovy jsme vyráběli výrobky, které…

ŠD - Vyrábění v DDM

Opět po roce jsem s dětmi dostala nabídku na tvoření z keramiky…

ŠD - Jarní kytičky

S příchodem prvního jarního dne jsem s dětmi pozorovala změny v přírodě. Viděli…