10.12. 2019

5 jazyků na pódiu

Dne 3.12.2019 se konal 6.ročník soutěže „5 jazyků na podiu“, který pro královéhradecký a pardubický kraj vyhlašuje Gymnázuim Dr. Emila Holuba v Holicích. Soutěž má dvě kategorie-zpěv a mluvené slovo. Letos se přihlásilo rekordních 150 studentů základních škol a víceletých gymnázií, kteří se utkali před porotou složenou z rodilých mluvčích v anglickém, ruském, francouzském, španělském a německém jazyce. Naši školu reprezentoval žák 8.A , který za svůj pěvecký výkon obdržel a stal se tak absolutním vítězem celé soutěže. Děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy apřejeme další pěvecké úspěchy.

Michaela Grundová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…