Dne 3.12.2019 se konal 6.ročník soutěže „5 jazyků na podiu“, který pro královéhradecký a pardubický kraj vyhlašuje Gymnázuim Dr. Emila Holuba v Holicích. Letos se přihlásilo rekordních 150 studentů základních škol a víceletých gymnázií, kteří se utkali před porotou složenou z rodilých mluvčích v anglickém, ruském, francouzském, španělském a německém jazyce. Naši školu reprezentoval žák 8.A Tengiz Khizanishvili, který za svůj pěvecký výkon obdržel 3.místo s francouzskou písní Butterfly a 1.místo s anglickou písní Killing me softly a stal se tak absolutním vítězem celé soutěže. Děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy apřejeme další pěvecké úspěchy.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…