26.11. 2025

Začneme konečně číst – aneb 7.C v Městské knihovně - zpracováno jako popis děje

  • 4 skupiny žáků vypracovaly svůj popis děje – a poté jsme společně ze 4 popisů vytvořili 1 společný – zde je výsledek:
  • Ve čtvrtek 14.11.2025 jsem odešli ze školy a šli jsme do knihovny.
  • Dorazili jsme do knihovny, vešli jsme do ní a přivítala nás paní knihovnice.
  • Sundali jsme si bundy a odložili je do šatny.
  • Vyšli jsme do prvního patra.
  • Vešli jsme do dětského oddělení, sedli jsme si a paní knihovnice nám dávala různé otázky.
  • Ukazovala nám knihy a vyprávěla nám o důležitosti čtení.
  • Dostali jsme PL, který jsme měli vyplnit.
  • Podle údajů, které jsme do PL zapsali, nám a spolužáci hledali námi „objednanou“ knihu.
  • Do vybrané knížky jsme se začetli a měli jsme zjistit, jak se nám líbí a jestli bychom si ji půjčili.
  • Na závěr jsme se před knihovnou vyfotili a odešli jsme zpět do školy.

Dle prací žáků zapsala Eva Voborníková

Více fotografií

6.C na Laser Game

Druhou část výletu jsme v „šesté cé“ absolvovali sportovně, ve středu…

FAKESPACE – Dezinfombies – Vyznáme se v tomto světě?

Tyto,  ale i další otázky bychom si mohli v souvislosti s dnešním…

Cyklistický výlet 6. A

V úterý 16. června 2026 se žáci třídy 6. A…