Na sv. Martina kouřívá se z komína a dětem se někdy kouřilo z hlavy. To když usilovně přemýšlely nad legendou sv. Martina. 11. listopad se zahalil do bílé mlhy a my jsme se ve třídě při ospalém pondělí vzbudili písničkou i pohybovými aktivitami spojené se svátkem sv. Martina. Pro posilněnou jsme ochutnali svatomartinské rohlíčky, našli poschovávané podkovy, ke kterým jsme cestu hledali pomocí směrové růžice. Hlavně jsme ale nacházeli cestu k sobě samým, když jsme se učili spolupráci, ale i odvaze a lidskosti, která je se sv. Martinem právem spojována.
Lucie Felcmanová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…