Ve středu 12. února se skalečtí druháci vypravili na návštěvu do knihovny. Po přivítání nám paní knihovnice povídala o provozu knihovny a vysvětlila, jak si můžeme vyhledat knížku, o kterou máme zájem. Každý si mohl vybrat a prohlédnout tu knihu, která ho zaujala. Po krátké přestávce jsme si poslechli příběh o nemocném Pepíkovi a následně vyrobili kelímek plný nálad a pocitů. Cele dopoledne jsme si moc užili a paní knihovnici děkujeme za zajímavý program.
J. Hejčlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…