06.06. 2016

???

V pátek 6. května se žáci 5.A a 5.B zúčastnili programu ,,Primární prevence úrazů dětského věku a rozvíjení spolupráce a komunikace mezi členy skupiny.“ První část probíhala ve třídě, kde viděli krátká videa z projektu Ježkovy voči a potom vyřešili testy.

Na druhou část jsme se přesunuli do tělocvičny v zemědělské škole, kde se učili spolupracovat a komunikovat v menších i větších skupinách. Vytvářeli dle zadání různé zástupy, přidržovali se za ruce nebo za nohy a posouvali, cvičili s plnými míči.

Nejvíce se jim zalíbilo vytváření sousoší, která si i pojmenovali.

Děti se aktivně zapojovaly.

Mgr. Jiřina Plašilová

Mgr. Hana Vávrová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…