11.02. 2022

1. stupeň na bruslích

V prosinci a v lednu jsme si jeli zabruslit na zimní stadion do Rychnova nad Kněžnou. 1. - 3. ročníky jely 3 krát, 4. – 5. ročníky jednou. Měli jsme k dispozici trenéry, kteří se žákům věnovali. Rozdělili si je do skupin podle zdatnosti. Někdo stál na bruslích poprvé, a proto mohl využít k jízdě kužely nebo ohrádky. Zdatnější plnili náročnější úkoly např. sbírání míčků z ledu. Bruslení proběhlo v rámci výuky tělesné výchovy a všechny děti si to moc užily.

                                      Za 1. stupeň Veiserová Dana

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…