V rámci šablon nás opět navštívila paní Šveidlerová a povídala si s dětmi na téma ekologie, tentokrát se zaměřením na vodu. Děti se dozvěděly, jak mohou vodu chránit, šetřit a proč je pro nás a všechny živé tvory nepostradatelná. Také vysvětlila dětem, co je to koloběh vody, přesně ho popsala a pohovořila o důležitosti čističek vod. Nakonec byl vyhrazen čas na zvídavé otázky od dětí a bylo vidět, že je beseda velmi zaujala. Děkujeme a budeme se těšit na další shledaní.
ŠD Skála Eva Langrová a Lada Růžičková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…