01.12. 2022

Andělé

Doprovodná výstava výtvarných prací dětí pod názvem Andělé je u konce a my máme vítěze! Do soutěže dorazilo neuvěřitelných 214 prací. Návštěvníci svým hlasování rozhodli o vítězích. Všechny výtvory byly úžasné a je nám moc líto, že nemůžeme ocenit všechny žáky. Uveřejňujeme práce prvních deseti úspěšných kreseb.

1. Vendula Hovorková 9. B ZŠ Gutha Jarkovského Kostelec nad Orlicí

2. Bartáková Tereza 12 let ZUŠ F. I. Tůmy Kostelec nad Orlicí

3. Nella Bartáková 9 let

4. Eliška Botosová 9 let ZŠ Gutha Jarkovského Kostelec nad Orlicí

5. Eliška Zemanová 9. B ZŠ Gutha Jarkovského Kostelec nad Orlicí

6. Martina Vašátková 9. B ZŠ Gutha Jarkovského Kostelec nad Orlicí

7. Adéla Hanušová 9. B ZŠ Gutha Jarkovského Kostelec nad Orlicí

8. Abuzarová Karina 12 let ZŠ Gutha Jarkovského Kostelec nad Orlicí

9. Veronika Janigová 9.A ZŠ Gutha Jarkovského Kostelec nad Orlicí

10. Vacková Adéla 8. třída DDŠ a ZŠ Kostelec nad Orlicí

Děkujeme Vám všem za účast a všechny kresby budou předány Domácímu hospici Setkání, který jimi obdaruje své klienty a jejich blízké.

Článek převzat z: https://www.facebook.com/kostelecnocz

MK

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…