V pátek 20.12. 2024 proběhla na naší škole na druhém stupni v integračním centru tradiční vánoční besídka. Téměř každá třída si připravila vánoční vystoupení. Slyšeli jsme violu, kytaru, klávesy a shlédli také krátkou scénku třídy 8.C. Po té jsme se odebrali do kmenových tříd na besídky třídní. Pátek jsme si užili v příjemné vánoční atmosféře.
KK




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…