Ve středu 31. 1. si naše třída v rámci projektu „Olympiáda“ připravila hodiny s touto tematikou. Nejdříve jsme zhlédli video o historii olympiády a seznámili se s úspěšnými sportovci naší země. Dále jsme navrhovali olympijskou vlajku za čtvrté třídy. Spolu se 4. A jsme si vzájemně vyhodnotili nejlepší návrhy. V kvízu jsme si vyzkoušeli znalosti o olympiádě. Teoreticky jsme olympiádu zvládli, takže teď už se zaměříme na zlepšování naší fyzické zdatnosti.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…