V měsíci březnu jsme se rozhodli zlepšit si svou fyzickou zdatnost skákáním přes švihadlo. Po celý měsíc děti trénovaly v hodinách TV, o přestávkách se skákalo na chodbách a určitě i doma. Skákání přes švihadlo je komplexní pohyb, při kterém se zapojují svaly celého těla, zlepšuje se koordinace a rovnováha. Na začátku dubna jsme vyhlásili nejlepší „šviháky“ z každé třídy. Doufáme, že mnoho dětí bude ve skákání pokračovat a výkon 180 přeskoků za minutu bude překonán.
Mgr. Libuše Chmelařová



Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…